+48 508832553
Pon-Pt: 10:00 - 20:00, Sob: 10:00 - 16:00

O NAS

Gabinet kosmetyczny to nie tylko miejsce pracy, ale także miejsce, w którym klient powierza swoje ciało i urodę umiejętnościom i wiedzy kosmetyczki, gdzie pragnie odprężyć się i zrelaksować. To właśnie jest dla nas motywem przewodnim, a zadowolenie i uśmiech klienta jest najpiękniejszym uwiecznieniem naszego zaangażowania i włożonej pracy.

Komfort i dobre samopoczucie naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy,
że wybierając nasz salon wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z
miło spędzonego czasu.

Olga Noszczyk

Właściciel, Szkoleniowiec, Trener Biznesu, Stylistka rzęs i paznokci, Lingeristka

Mam na imię Olga, a moja historia zawodowa różni się zasadniczo od historii innych stylistek. Z wykształcenia jestem prawnikiem, a swoją karierę zawodową zaczynałam w branży ubezpieczeniowej oraz w bankowości, gdzie miałam styczność z przedsiębiorcami z różnych branż.

Zawsze lubiłam dbać o swój wygląd i od kilku lat sama jestem stałą klientką salonów kosmetycznych, gdzie często decyduję się na oryginalne stylizacje.

Dlaczego, więc branża beauty?

Jestem niespokojną, kreatywną osobą, która zawsze szukała własnej drogi do odnalezienia zawodowej satysfakcji i realizacji. Własny salon kosmetyczny jest idealnym miejscem, gdzie mogę dać upust swojej kreatywności i niezależności, a przede wszystkim robić to co lubię najbardziej- spotykać się z niezwykłymi ludźmi.

W 2016 r. postawiłam wszystko na jedną kartę – zaczęłam realizować swoje marzenie jakim było stworzenie wyjątkowego, ciepłego miejsca dla pracowniczek korporacji jak i młodych mam. Z własnego doświadczenia wiem, że dla każdego ważne jest nie tylko poczucie bezpieczeństwa i gwarancja wykonania dobrego zabiegu, ale również możliwość relaksu i odpoczynku. Właśnie taką atmosferę gwarantuję Ci w moim salonie. Tutaj każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, odprężyć się i oddać się swoim ulubionym zabiegom.

Z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzę do swojej pracy. Przyjdź i przekonaj się sama